Pages

Categories

Search


Kocia kawiarnia Kociarnia w Krakowie

Kocia kawiarnia Kociarnia w Krakowie

autor
Ciekawostki
brak komentarzy

Kocia kawiarnia „Kociarnia” to pierwsza tego typu kawiarnia w Polsce. Powstała w Krakowie dzięki zbiórce funduszy poprzez portal internetowy PolakPotrafi.pl W kawiarni można wypić kawę i zjeść ciastko w towarzystwie kotów.

Na pierwszy rzut oka to świetny pomysł. Kawiarnia to dom tymczasowy dla kotów gdzie mają ciepło, czysto i zawsze pełne miski. Czuwa nad nimi weterynarz i behawiorysta do tego takiego można się starać, aby zaadoptować takiego kociaka. Jednak czy na pewno jest tam tak kolorowo?
Przekraczając prób kociej kawiarni natrafiamy na bar. Miejsce, do którego koty nie mają dostępu. Następnie przechodzimy przez drzwi „szafę”, tam wkraczamy na salę gdzie już można wypić kawę i poobserwować koty.
Na każdym stoliku znajduje się menu wraz z regulaminem, który trzeba przestrzegać.

kocia kawiarnia Kociarnia

Regulamin to bardzo ważna rzecz, jednak jeszcze ważniejsze jest, aby był on przestrzegany.  Niestety nie każdy zwraca na niego tak dużą uwagę. Mowa tu o rodzicach z dziećmi. Ich małe pociechy na siłę chcą pogłaskać małego czworonoga, przerywają mu sen, są natarczywe. Niestety personel też nie zwraca na to zbyt wielkiej uwagi

Kocia kawiarnia  jak sama nazwa wskazuje powinna być przede wszystkim dla kotów.  To jest ich dom, więc  nie powinny czuć się w nim źle. Czasem widać jednak, że nie są do końca zadowolone.kocia kawiarnia kociarnia

 

„Kociarnia” to dobry pomysł na stworzenie czegoś innego. Dobre miejsce by spędzić czas trochę inaczej niż zazwyczaj, jak i w nieco innym towarzystwie. Jednakże idąc tam pamiętajmy, ze koty to żywe stworzenia, a regulamin jest po to by go przestrzegać.

Polecamy także