Pages

Categories

Search


Partnerzy

Untitled-3Jesteś właścicielem lecznicy weterynaryjnej, która prężnie się rozwija, ale wciąż nie wszyscy o niej wiedzą? Masz gabinet weterynaryjny, któremu brak promocji? Próbowałeś już różnych form reklamy, jednak nie przynoszą one oczekiwanych rezultatów? Teraz może to się wszystko zmienić. Zostań partnerem eanimals.pl zyskuj nowych klientów i innowacyjną reklamę, którą może zobaczyć każdy!

 

 

Kto może podjąć z nami współpracę?
Każdy kto jest właścicielem gabinetu weterynaryjnego, przychodni, lecznicy czy kliniki weterynaryjnej. Bądź pracownikiem jednej z tych palcówek i chce, aby jego miejsce pracy się rozwijało

Jak to działa
Współpraca polega na promowaniu Twojej lecznicy poprzez nakręceniu kilku filmów w miesiącu pokazujących Twoją pracę oraz artykułów opisujących przypadki, którymi się zajmujesz.
Jeśli chcesz możemy również poprowadzić Twojego fanpage!
Jeśli nie prowadzisz zabiegów chirurgicznych przygotowujemy filmy z poradami behawioralnymi z Twoim udziałem.  Nigdy nie wstępowałeś przed kamerą? Nie martw się pomożemy Ci!

Co zyskujesz?
– Twoje logo będzie wyświetlane w każdym filmie zrealizowanym w Twoim gabinecie.
– Reklamę, która pracuje 24/7, gdyż widzowie oglądają nas o każdej porze i na całym świecie.
– Dostaniesz dostęp do pytań od widzów i możliwość odpowiadania na nie online na naszej platformie dyskusyjnej. Dzięki temu widzowie widzą jaką dużą wiedzę posiadasz.
Jaki jest potencjał rozwojowy?
W Polsce to pierwszy portal internetowy, który zawiera filmy z różnymi przypadkami weterynaryjnymi i poradami.
Od czego zacząć?
Skontaktuj się z nami. Spotkamy się i porozmawiamy o naszej współpracy


 
[contact-form-7 id=”1302″ title=”Partner” html_class="use-floating-validation-tip"]